17.1 C
Pristina
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

Gjiko së bashku me gruan e tij tallen keq me Shefqet Krasniqin

Rekomandime

Reperi Gjiko së bashku me bashkëshorten Elita Rudi dhe djalin e tyre kanë udhëtuar drejt Turqisë për pushime.

Ka qenë Elita Rudi ajo e cila ka publikuar disa fotografi teksa është argëtuar me delfinët në vendin ku po qëndron.

Në mesin e fotografive që ka publikuar me ta, është dhe një ku shihet duke u puthur me delfinin, por është komenti i Gjikos ai i cili ka marrë vëmendjen e ndjekësve.

Video:

“E nxona grun tu u puth me delfin tregom cka me bo”, është pyetja e Gjikos drejtuar hoxhë Shefqet Krasniqit të cilin dhe e ka etiketuar, e ku reagimet nga ndjekësit padyshim që kanë qenë negative për këtë.

Më shumë artikuj

Të fundit