11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Modelja del e zhveshur para të birit dhe e puth në buzë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Modelja dhe këngëtarja e njohur Katie Price, ndodhet së fundmi në Turqi, ku paparacët e kanë fotografuar topless.

Nëna e pesë fëmijëve ishte në Turqi që prej fillimit të këtij muaji pasi iu nënshtrua disa ndërhyrjeve të tjera kirurgjikale plastike.

Gjithashtu modelja ka realizuar edhe setin e ri fotografik komplet nudo.

Katrina Amy Alexandra Alexis Price, e njohur më parë me pseudonimin Jordan, është një modele, këngëtare dhe biznesmene në Angli.

Ajo ishte fituese e një prej edicioneve të Celebrity Big Brother.

Ajo shihet në foto topless para djalit të saj 17-vjeçar të cilin e puth në buzë.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img