13.5 C
Pristina
Tuesday, May 30, 2023

Poston shitjen e votës në internet, arrestohet

- Advertisement -

Të rekomanduara

Është arrestuar një i dyshuar, mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti në një uebfaqe ka postuar shitjen e votës, njofton Policia e Kosovës, transmeton Koha.net.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -