Provokon Vildane Zeneli, ul mbathjet dhe fut dorën te ‘zogu’

0
381

Vildane Zeneli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së rubrilave rozë shqiptare.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme, të cilat shkaktojnë bujë të madhe tek fansat e saj. Zeshkania

së fundi ka publikuar një video në llogarinë personale në Instagram teksa provokon para pasqyre e veshur në të brendshme dhe reçipeta të kuqe.

Modelja shqiptare shihet duke marrë poza joshëse dhe seksi para pasqyrës gjersa në një moment tërheq të brendshmet gjë që ka marrë qindra pëlqime të shumta prej ndjekësve të saj.

Së fundi, bukuroshja është shfaqur në një prej skeçeve të grupit humoristik, Stupcave, ku ka marrë shumë komplimente për aktrimin.

Ndryshe, Vildania ka vite që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara, ku pritet të marr pjesë në projekte të ndryshme me karakter të modës.