11.2 C
Pristina
Friday, March 24, 2023

Punët “llugë” me VV-në, por 6 deputetë të LDK-së pozojnë të lumtur

Rekomandime

Dy partitë politike, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk kanë zhvilluar takime që nga mbrëmë, kur ndërmjetësues kishin ambasdaroët e QUINT-it.

Gjashtë deputetë shihen në njërin prej lokaleve të “Kafet e Vogla” në Prishtinë.

“N’pikë”, ka shkruar deputeti nga Deçani, Armend Zemaj.

Në foto shihen edhe deputetët tjerë: Vjosa Osmani, Ismet Beqiri, Arben Gashi, Doruntina Maloku…

Ndryshe, liderët e të dyja partive mbrëmë dolën të dëshpëruar, duke treguar se janë larg një marrëveshje pasi të dyja palët po ngulin këmbë në qëndrimet e tyre.

Më shumë artikuj

Të fundit