13.1 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Ramush Haradinaj këndon sërish në emision

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qenë i ftuar në emisionin Rubikon në KTV ku ka folur për tema të shumta politike.

Por ajo që mori vëmendjen ishte përmbyllja e këtij emisioni.

Haradinaj vendosi të ia thotë këngës tërësisht i relaksuar dhe pa komplekse.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img