16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Rexhep Selimi: Nuk heshta as nuk këndova, në Hagë fola

- Advertisement -

Të rekomanduara

Duke folur për dëshminë e tij në Gjykatën Speciale, ai ka thënë që e vetmja armë për ta mbrojtur atë që ne përfaqësojmë është fjala.

I pyetur nga Adi Krasta për dëshminë e tij në Hagë, deputeti I Vetëvendosjes, Rexhep Selimi tha se atje nuk është mbrojtur në heshtje, por ka folur.

- Advertisement -

“Nuk heshta as nuk këndova, në Hagë fola”, tha ai.

Ai tha se pavarëissht qëndrimit të tij të ditur me Hagën, Gjykata Speciale ka qenë shumë korrekte me të.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -