16.3 C
Pristina
Saturday, June 10, 2023

Rita shijon ushqimin tradicional shqiptar në mes të ishullit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Këngëtarja shqiptare Rita Ora, ka nis pushimet pas një pune mjaft të lodhshme.

Ajo ka nis pushimet bashkë me familjen e saj në Saint Barth, ku Rita ka provuar disa ushqime tradicionale shqiptare në pushime.

- Advertisement -

Së fundi, Rita postoi disa video në Instagram, me të cilat tregoi se në pushime po ushqehen me disa ushqime tradicionale shqiptare.

Përveç saj, edhe Dua kishte publikuar një imazh, me të cilin kishte treguar se ka ngrënë qebapat më të mirë shqiptarë në Bronx.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -