11.9 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

Rrahje me karrige e tavolina, dy grupe të rinjsh në një lokal në Gjilan

- Advertisement -

Të rekomanduara

Disa të rinj janë përfshirë në një përleshje fizike në Gjilan.

Një dëshmitar ka thënë për Indeksonline se rasti ka ndodhur në një restorant të një pope të derivative, derisa në video shihen disa djem të cilët goditen edhe me tavolina e karriga në mes vete.

Kjo ka ndodhur madje në sy të klientëve, të cilët kanë shikuar e gjithë ngjarjen, pa ndërhyrë./Indeksonline

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -