12.5 C
Pristina
Friday, February 23, 2024

Shpend Ahmeti flet për fotografinë që shihej duke fjetur në zyrë: Ja nisa si hajgare..

Rekomandime

Një fotografi e kryetari të Prishtinës, Shpend Ahmeti, u bë lajm, madje edhe u shpërnda me të madhe në rrjete sociale.

I pari i kryeqytetit, përmes një postimi në FB ka folur rreth kësaj fotografie, ku shihej duke fjetur në zyrë.

Ai thotë se gjithçka nisi si hajgare.

Ky është postimi i plotë i tij:

Ja nisa si hajgare e përfundova si MEME.

Dje një medium/portal e kish qit një foto nga facebooku prrj Dhermisë edhe e kish shkru – Shpendi lufton virusin nga plazhi super lukosz i super miliarderit etj etj.

E thash ok pe di që nuk kam drejtë asnjë ditë pushim qe 6 muaj, por si hajgare e qita në tëitter një foto të prillit/majit qe e kena pas si hajgare në zyre dhe e shkrujta tu kesh – mendova qe sy tre ditë pushim i kom meritu po ncuk – .

Portalet tjera e kanë marr foton dhe e kanë shkru Shpendi lodhet shumë dhe flen në zyre. Mandej devijoi krejt po ska lidhje. Tash edhe Imer Mushkolaj i ka lon debatet e po lun hajgare me mu. Hajt se e sheh në debat!

Nejse – faji jem, the joke is on me. Tash po dalin do meme te mira! Si kjo që ma dërgun. Lets hear the negative comments

Më shumë artikuj

Të fundit