-0.6 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Shpend Ahmetin e zë gjumi në zyrë

Rekomandime

Kryetari i komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, ka publikuar një foto kur shihet se e ka zënë gjumi në zyrën e tij.

Sigurisht, kjo për shkak të angazhimit të shtuar gjatë këtyre ditëve dhe lodhjes.

“Mendova se pas 6 muajve një 3-4 ditë pushim po ncuk ???. Flm Xilit per foton! Keshni pak!”.

Më shumë artikuj

Të fundit