17.8 C
Pristina
Monday, September 25, 2023

Skandal midis lokalit në kryeqytet, qytetari filmon skenat erotike të qiftit shqiptar

Rekomandime

Disa pamje të turpshme janë duke qarkulluar në internet, pasi personi që e ka fotografuar kete skene thote se behet fjale per nje situate qe ka ndodhur në ambientet e një lokali të njohur në Tiranë pranë Fakultetit të Histori Filologjise.

Ky cift qe shihni edhe ju ne foto, kanë shkëmbyer puthje pasionate dhe madje vajza i ka hipur mbi prehër të dashurit të saj.

- Advertisement -

Foton e ka dërguar pranë redaksisë së JOQ një qytetar dhe shkruan se nuk e kupton se si të rinjtë lejohen të dhurojnë skena +18 në ambiente të tilla publike.

Siç dallohet në foto djali i ka futur duart në pjesët intime vajzës. Dhe më keqja është se askush nga drejtuesit e kafes në fjalë nuk u kanë thënë asgjë.

- Advertisement -

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit