23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Skandaloze: Kandidati për deputet i Nismës Socialdemokrate e “dridhë” Gjermaninë me kallashnikov

- Advertisement -

Të rekomanduara

Skandaloze: Kandidati për deputet i Nismës Socialdemokrate e “dridhë” Gjermaninë me kallashnikov
Skandaloze: Kandidati për deputet i Nismës Socialdemokrate e “dridhë” Gjermaninë me kallashnikov

AKTUALE
janar 01, 2020 – 12:46
SHPËRNDAJE:
Nisma e Fatmir Limaj e ka përmbyllur vitin 2019 me disa skandale të shkaktuara nga anëtarët e saj. Por, hiç më mirë duket se nuk ka filluar as viti 2020.

- Advertisement -

Kandidati për deputet i Nismës në zgjedhjet e fundit, Enver Shala është shfaqur me kallashnikov në momentin e ndërrimit të motmoteve, shkruan Indeksonline.

Si një luftëtar gueril, kandidati për deputet nga Rahoveci ka sfiduar autoritetet gjermane duke shkrepur refall me kallashnikovin që mbante në duar.

“Urime me kallash të Gjermanisë” shkruan Shala në njoftim.

Enver Shala ka marrë 797 vota në kandidaturën e zgjedhjeve të 6 tetorit për deputet.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -