13.1 C
London
E hënë, 25 Tetor, 2021

Sonte bëhet nuse, ja çfarë po bën Afrona pak orë para dasmës

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sot i japin fund beqarisë.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Çifti do të organizojnë dasmën në Shqipëri, ndërsa tani kanë përfunduar gjitha përgatitjet.

Ditën e sotme, Afrona e nisi me pamjen e detit, teksa po relaksohej pak orë para se të vishet me fustanin e bardhë.

Për ndryshe, të ftuar në dasmën e çiftit janë edhe shumë emra nga bota e shoubizit.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img