14.7 C
Pristina
Tuesday, June 6, 2023

Sulmi në Otava të Kanadasë- Ambasada e Kosovës informon se nuk ka të lënduar nga komuniteti shqiptar

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një person u vra dhe tre të tjerë u plagosën rëndë pas disa të shtënave me armë zjarri në Otava, Kanada, të mërkurën në mëngjes, bëhet e ditur nga policia .

Pas kësaj ngjarjeje të rëndë ka ardhur reagimi i Ambasadës së Kosovës në Ottawa të Kanadasë.

Ambasada e Republikës së Kosovës në Ottawa ka theksuar se është në kontakt të vazhdueshëm me autoritet atje dhe nuk raportohet se ka të përfshirë nga komuniteti shqiptar në këtë ngjarje.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -