Etiketë: Presidenti

Shfletoni artikujt tonë ekskluzivë!

Haradinaj për postin e presidentit: Nuk kemi qëndrim, barra bie te Kurti

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur para mediave për bisedimet VV – LDK për koalicion. Haradinaj shton se AAK-ja do të qëndrojë...

Posti i Presidentit “mollë sherri” mes LDK’së dhe VV’së

Lideri i LVV-së Albin Kurti dhe ai i LDK-së Isa Mustafa kanë mbajtur takime të njëpasnjëshme gjatë javës së kaluar, por deri më tani...

I kërkuar

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

“Ti do të akuzohesh për t’zezat e Iuftës”- Joe Biden kishte refuzuar t’ia japë dorën Millosheviqit

Gazetari Ivica Puljic i Al Jazeera Balkans duke folur...

Mot i ndryshueshëm gjatë javës, nesër bie borë

Mot i ftohtë dhe ndryshueshëm gjatë javës, me kthjellime...

Kërcënoi me kanun Presidenten Osmani dhe familjen e saj, Presidenca i reagon Gjergj Dedajt

Këshilltari për medie i Presidentes Vjosa Osmani, Bekim Kupina...

Abonohu