Etiketë: Ramiz Lladrovci

Shfletoni artikujt tonë ekskluzivë!

Ramiz Lladrovci Shpreh falënderim në emrin tim dhe tërë familjes Lladrovci

Në këtë ditë plotë dhimbje, me zemër të thyer, e varrosëm Nanën Ki, engjëllin e familjes tonë, në prani të familjarëve, bashkëveprimtarëve, bashkëluftëtarëve e...

Lladrovci: Vetëvendosjes dhe Vjosës, vonë u doli gjumi

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, propozimin për emërimin e Murat Jasharit për kryeministër konsensual e vlerëson si të vonshëm. Lladrovci ka cekur se...

Lladrovci me humor: Qytetarët mblidhen në Rahovec e në Malishevë, se në Drenicë nuk ka më oda

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka bërë të ditur se nga 137 mërgimtarë që kanë qenë në izolim në këtë komunë, tashmë...

Dridhjet e fundit të Speciales

Kryeministri në largim Ramush Haradinaj e këtë javë edhe kreu i PDK-së Kadri Veseli janë emrat e fundit të liderëve shtetërorë që iu bashkuan...

Ramiz Lladrovci, i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një...

I kërkuar

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

Abonohu