Etiketë: Rexhep Selimi

Shfletoni artikujt tonë ekskluzivë!

Kurti nuk e përmendi asnjëherë UÇK-në në fjalimin e tij në kuvend, Rexhep Selimi ia dhuron një flamur

Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi sot ka vizituar kryeministrin, Albin Kurti. Derisa, Albin Kurti nuk e përmendi asnjëherë UÇK-në në fjalimin e tij në kuvend...

Vjen reagimi i Gani Gecit pasi që Rexhep Selimi tha se Hashim Thaçi e ka shkrujtur Komunikatën 59

Ish-komandati UÇK-së njeherësh, ish-ministër i Punëve të Brendshme në qeverinë në ekzil të udhëhequr nga Bujar Bukoshi ka folur mbi luftën e UÇK-së dhe...

Haziri ka një porosi për Rexhep Selimin!

Sipas rezultateve te KQZ-zë, dy partitë e para në zgjedhjet e 6 tetorit dolën të jenë Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës. Mirëpo, sipas...

I kërkuar

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

Abonohu