Etiketë: Vjosa Osmani

Shfletoni artikujt tonë ekskluzivë!

Edhe Vjosa Osmani infektohet nga coronavirusi

Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani është infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Osmani, përmes një postimi në Facebook, ku...

Osmani dhe Hoti takim me dyer të mbyllura në presidencë

U.d. së presidentit, Vjosa Osmani, do të takohet sot me kryeministrin e vendit, Avdullah Hoti, ka konfirmuar kabineti i Osmanit. Pak ditë pas arrestimit dhe...

Sot takohet Vjosa Osmani me Avdullah Hotin

Kryeministri i Kosovës sot gjatë ditës do të takohet me ushtruesen e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani. Takimi do të mbahet në orën 10:00,. Takimi do...

Zyrtari i PDK’së e quan Vjosa Osmanin pseudointelektuale që mbjell urrejtje

Zyrtari i lartë i PDK-së, Betim Gjoshi, me anë të një shkrimi në Facebook ka kritikuar vizitën e UD,së Presidentit në Prekaz. Gjoshi duke shpërndarë...

Vjosa Osmani si komandante supreme takon edhe gjeneralin e FSK’së Rrahman Rama

Ushtruesja e Detyrës në rolin e presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka takuar sot edhe komandantin e FSK’së, gjenerallejtënant Rrahman Ramën. Ky takim erdhi pasi...

I kërkuar

Profesori amerikan: Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia ka më shumë implikime politike sesa kërcënim ushtarak

Furnizimi i Serbisë me armë nga Rusia po konsiderohet...

Befason ministrja Albulena Haxhiu del në një serial televiziv

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu është shfaqur së fundmi...

Sinjale negative nga Franca për vizat: Kosova s’i ka plotësuar 95 kriteret e BE-së në mënyrë efektive

Franca, që po e udhëheq presidencën e BE-së, është...

Berisha: Rama u bë synet më 2013 në Topkapi

Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e kryeministrit Edi Rama...

Abonohu