23.4 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Takimi maratonik mbrëmë deri në ora 2 e natës i Thaçit me minoritetet, çfarë po “zihet”?

- Advertisement -

Të rekomanduara

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, pati dje një takim me fituesin e zgjedhjeve në Kosovës, Albin Kurtin, ku takimi me të zgjati 4 minuta e qëllimi i takimit ishte mandatari për kryeministrin e Republikës së Kosovës.

Mirëpo ende pa kaluar 12 orë nga takimi me Kurtin, presidenti i vendit ka thirrur në një takim minoritetet për të diskutuar me ta.

- Advertisement -

Kështu merr vesh “Bota sot” nga burimet e saj, ku të njëjtat i kanë thënë gazetës “Bota sot” se takimi ishte për një mundësi të një koalicioni qeverisës, pa përfshirë Vetëvendosjen.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -