14.5 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

Tërmeti në Shqipëri ‘tremb’ edhe gjarprin

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Tërmeti i fuqishëm që tronditi Shqipërinë ka “trembur” dhe kafshët.

Një foto e sjellë në redaksinë e Top Channel tregon se si një gjarpër ka dalë në sipërfaqe pas lëkundjeve të forta në Kombinat.

Tërmeti ka prekur të gjitha zonat e Shqipërisë, në Lushnjë, Lezhë, Korçë, Bulqizë, Gjirokastër, Shkodër dhe Fier.

Ndryshe, ai është pasuar deri tash edhe nga 8 termete tjera të intensitetit më të ulët.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img