4.2 C
Pristina
Sunday, December 3, 2023

Teuta Selimi vjen me një baladë magjike ‘Ja fala’

Rekomandime

Ky vit për këngëtaren e njohur Teuta Selimi ka qenë tejet i suksesshëm si me projekte muzikore po ashtu dhe me mbrëmje e ahengje familjare, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Për fansat e saj, këngëtarja ka publikuar baladën e saj më të re “Ja fala”.

Si pëherë ajo ka goditur në shenjë me interpretimin e saj, me një fjalë ka shkëlqyer në të gjitha komponentët.

Premierë:

Më shumë artikuj

Të fundit