-0.9 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Thaçi: Në Jezercin e UÇK-së me dy ushtarët e FSK-së

Rekomandime

Presidenti Hashim Thaçi, është takuar me dy ushtarë të FSK-së, Yll Dalladakun dhe Korab Dautin.Në një shkrim të tij në Facebook, Thaçi, ka treguar sukseset e dy të rinjëve kosovarë.

Shkrimi i plotë nga presidenti Thaçi:

#UshtriaeKosovës ??

Në Jezercin e UÇK-së me dy ushtarët e FSK-së, Yll Dalladakun dhe Korab Dautin. Krenar me profesionalizmin, atdhedashurinë dhe përkushtimin për paqe të ushtarëve tanë. Ylli i shkolluar dhe vlerësuar nga akademia ushtarake më e mirë në botë “ëest Point” dhe Korabi, po ashtu, me rezultate të larta, sot e personifikojnë suksesin e të rinjve tanë kudo nëpër botë. HTH

#UshtriaeKosovës ??Në Jezercin e UÇK-së me dy ushtarët e FSK-së, Yll Dalladakun dhe Korab Dautin. Krenar me…

Gepostet von Hashim Thaçi am Mittwoch, 29. Juli 2020

Më shumë artikuj

Të fundit