-0.9 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

Disa persona sulmojnë policët mitrovicas, njëri goditet me shqelm dhe bie në tokë

Rekomandime

Para pak minutash ka ndodhur një ngjarje e tmerrshme, pasi disa policë janë sulmuar teksa kryejnë detyrën tek rrethi kryesor në Mitrovicë.

“Jepi zë” ka siguruar pamje nga momenti kur sulmohet polici.

Policia kishin ndaluar një person dhe provonin ta nxirrnin me dhunë nga vetura pas rezistencës, por rreziku erdhi nga ana tjetër.

Një tjetër person godet policin me shqelm dhe e gjuan përtoke. Polici i drejton armën për ta ndalur, por sulmuesi nuk ndalet.

Personat ikën në drejtim të panjohur, ndërkohë që nuk dihet arsyeja që Policia ndalen veturën.

Më shumë artikuj

Të fundit