-0.9 C
Pristina
E premte, 27 Janar, 2023

E dhimbshme: Deputetit Demaliaj i vdes vëllai 38 vjeçar, publikon një foto me të

Rekomandime

Ka vdekur në moshën 38 vjeçare, Jahir Demaliaj vëllai i deputetit të AAK’së, Shkumbin Demaliaj.

Përmes një njoftimi në Facebook, deputeti Demaliaj ka bërë të ditur se i vëllau nga një sëmundje e rëndë.

Siç ka njoftuar Shkumbin Demaliaj, vëllai i tij ka qenë duke u trajtuar në Francë.

Njoftimi i plotë:

Njoftim familjarë.!!

Miqë, shokë vëllëzër,dashamirë, të dashur bashkëluftëtarë ju njoftoj të gjithëve se në betejë me sëmundjen e kancerit,ka ndërruar jetë në moshën 38 vjeçare vëllau ynë

JAHIR Bajram DEMALIAJ

Trupi i Jahirit është ende në Paris të Francës dhe për detajet rreth varrimit ju njoftojmë me kohë.!!??

Njoftim familjarë.!!Miqë, shokë vëllëzër,dashamirë, të dashur bashkëluftëtarë ju njoftoj të gjithëve se në betejë me…

Gepostet von Shkumbin Demaliaj am Mittwoch, 29. Juli 2020

Më shumë artikuj

Të fundit