11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Theret me thikë një polic në Pejë

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Një polic i Kosovës është therur me thikë para pak çasteve në Pejë.

Burime të Sinjalit kanë thënë se një zyrtar i Policisë së Kosovës është therur me thikë gjatë ditë së sotme.

Nuk dihen shkaqet si dhe pasojat e këtij sulmi, Sinjali do të ju mbajë të informuar edhe më tej për këtë rast./Sinjali/

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img