12.3 C
Pristina
Wednesday, September 27, 2023

Theret me thikë një polic në Pejë

Rekomandime

Një polic i Kosovës është therur me thikë para pak çasteve në Pejë.

- Advertisement -

Burime të Sinjalit kanë thënë se një zyrtar i Policisë së Kosovës është therur me thikë gjatë ditë së sotme.

Nuk dihen shkaqet si dhe pasojat e këtij sulmi, Sinjali do të ju mbajë të informuar edhe më tej për këtë rast./Sinjali/

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit