0.6 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Theret me thikë një polic në Pejë

Rekomandime

Një polic i Kosovës është therur me thikë para pak çasteve në Pejë.

Burime të Sinjalit kanë thënë se një zyrtar i Policisë së Kosovës është therur me thikë gjatë ditë së sotme.

Nuk dihen shkaqet si dhe pasojat e këtij sulmi

Më shumë artikuj

Të fundit