21.3 C
Pristina
Monday, June 5, 2023

Tjetër lëkundje tërmeti, epiqendra shumë pranë Tiranës

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një tjetër tërmet goditi Shqipërinë mbrëmjen e sotme.

Raportohet se lëkundjet e tokës ishin të një magnitude 3.7 ballë të shkallës rihter.

- Advertisement -

Ndërsa epiqendra ka qenë shumë pranë Tiranës në Vorë.

Me një thellësi 10 kilometër nën tokë.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -