12.3 C
Pristina
Wednesday, September 27, 2023

Truproja i klubit edhe pse më i madh, me dy goditje bie për toke pa vetëdije (video)

Rekomandime

Shumë herë ndodhin gjëra të çuditshme në mesin tonë, apo njeriu nuk logjikon se pavarësisht se është më i zhvilluar me trup, mund ta pësojë keq nga tjetri, shkruan Fokusi.info.

Në një video të shpërndarë në rrjete sociale, shihet se si në truproje i klubit edhe pse më i madh, me dy goditje bie për toke dhe mbetet pa vetëdije.

- Advertisement -

Ngjarja thuhet se ka ndodhur në një qytet në Kazakistan.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit