13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

U hodhën nga pallati për t’i shpëtuar tërmetit, Rama i plotëson dëshirën dy fëmijëve nga Thumana

- Advertisement -

Të rekomanduara

Dy fëmijë që i mbijetuan tërmetit në Thumanë më 26 nëntor i kishin thënë disa ditë më parë kryeministrit që idhull kishin Cristiano Ronaldon, dhe mesa duket kreu i qeverisë nuk e ka harruar këtë fjalë.

Këtë të premte, kryeministri i ka bërë një surprizë dy djemve, Aurelit e Alesjos, duke i sjellë përpara tyre Cristiano Ronaldon dhe portierin legjendar italian Gianluigi Buffon.

Një surprizë për Aurelin dhe Alesjon, dy fëmijët që fluturuan nga dritaret e pallatit të tragjedisë në Thumanë, e që pasi lanë spitalin duhet të rifillojnë rrugën e jetës, që u’a urojmë të gjatë, me shëndet e gëzime

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -