8.1 C
Pristina
E premte, 7 Tetor, 2022

U raportua se ka humbur në Kosovë, ja çfarë ka ndodhur me tifozin anglez

Rekomandime

Por jo të gjithë kaluan çaste të mira. Një tifoz i West Brom i quajtur Tom Blundell kishte humbur pasi përfundoi takimi.

Blundell ishte i dehur dhe ishte ndarë nga grupi i tifozëve, duke humbur kësisoj rrugën në Kosovë, raportonin mediet vendore, përcjell lajmi.net.

Por duket se ai është gjetur shëndosh dhe sigurt në shtetin e Maqedonisë së Veriut.

Kjo është konfirmuar nga një faqe e tifozëve anglezë në Twitter.

Kosova u mund mbrëmë 4:0 nga ‘Tre Luanët’, në ndeshjen e fundit kualifikuese për Euro 2020.

Më shumë artikuj

Të fundit