13.2 C
Pristina
Monday, May 29, 2023

UEFA tregon çka është në gjendje të bëjë Shaqiri ndaj Chelseat – video është bërë hit

- Advertisement -

Të rekomanduara

Xherdan Shaqiri duket më se i gatshëm për t’u ballafaquar me Chelsean sot (e mërkurë).Sonte, në Stamboll të Turqisë Liverpooli e Chelsea e zhvillojnë ndeshjen e Superkupës së Evropës, shkruan InsportiLiverpooli vjen si fitues i Ligës së Kampionëve, kurse Chelsea si fituesi i Ligës së Evropës.Shaqiri, që në xhiron e parë të sezonit të Premierligës në fundjavë ishte në bankë dhe nuk u inkuadra në lojë, mund të ketë disa minuta në takimin kundër Chelseat në Superkupë.Ai është shfaqur i gatshëm për lojë, teksa në stërvitjen e fundit para ndeshjes ka dhuruar ‘spektakël’.Faqja e UEFA Ligës së Kampionëve në ‘Twitter’ ka publikuar një moment ku ka mbetur e impresionuar nga shkathtësitë e Shaqirit.Ato mund t’i shikoni në videon më poshtë

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -