-2.8 C
Pristina
E martë, 7 Shkurt, 2023

Video, çmenduria që bën ky shofer për t’i shpëtuar taksës së Rrugës së Kombit kalon çdo kufij (Video)

Rekomandime

Pas vendosjes së taksës për Rrugën e Kombit e cila për shumë qytetarë është cilësuar si e lartë dhe e pa përballueshme duket se shqiptarët po kërkojnë mënyra nga më të ndryshmet për t’i shpëtuar asaj.

Në videon e mëposhtme duket qartë se si një drejtues mjeti shihet të ecë në sensin e kundërt duke rrezikuar jo vetëm jetën e tij por edhe të tjerëve.

Ai e bêri këtë vetëm për ti nos i paguar 5 euro.

A është ky veprimi i duhur, gjykojeni vetë.

Më shumë artikuj

Të fundit