11.9 C
Pristina
Wednesday, April 17, 2024

Vjen një lajm i mirë për pensionistët e Kosovës

Rekomandime

Pagesat për pensionistët e të gjitha kategorive për muajin gusht kanë dalë.

- Advertisement -

Kështu ka bërë të ditur Ministria në detyrë e Financave përmes një njoftimi për media.

“Ministria e Financave njofton qytetarët e Republikës së Kosovës se duke u nisur nga gjendja e mirë në bilancin bankar të Qeverisë ka bërë sot ekzekutimin e pensioneve për muajin gusht për të gjitha kategoritë pensionale si dhe kategoritë tjera sociale”, thuhet në njoftimin e MF-së.

-Advertisement-

Më shumë artikuj

- Advertisement -

Të fundit