13.6 C
Pristina
Friday, June 9, 2023

Vjen për pushime nga Gjermania, zhduket në Kosovë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një person është raportuar si i zhdukur në Gjilan. Rasti është raportuar në Polici nga familjarët e tij.

Sipas familjarëve, ai kishte ardhur për pushim nga Gjermania.

- Advertisement -

“Me datën 27.12.2019 ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vëllai i tij viktima mashkull K/Shqiptar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Sipas ankuesit viktima kishte ardhur në pushim nga Gjermania. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

- Advertisement -

Të fundit

Mësuesja shpjegon anatominë në mënyrë ‘origjinale’, zhvishet para nxënësve

Ajo ishte duke shpjeguar anatominë ndërkohë që hipi mbi një bankë dhe nisi të zhvishej. Një mësuese në një shkollë...

Më shumë

- Advertisement -