16.1 C
Pristina
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

‘Welcome and Respect’: Zbulohet foto e sloganit që do të shfaqet nga ‘Dardanët’

Rekomandime

‘Dardanët’ kanë mbajtur sot konferencë për media para dy ndeshjeve të rëndësishme të Kosovës në kualifikimet për Euro 2020,

Kryetari i tifo-grupit “Dardanët”, Lulzim Berisha, tha se janë bërë të gjitha përgatitjet para ndeshjeve me Çekinë dhe Anglinë, dhe sipas tij slogani zyrtar do të dalë pikërisht nga grupi i Dardanëve.

“Welcome & Respect” (në shqip: Mirësevini dhe respekt) është sllogani që do të shfaqet të dielën e 17 nëntorit dhe tashmë është zbuluar edhe se si do të duket kjo parullë.

Ndryshe, ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë zhvillohet në ‘Fadil Vokrri’ me fillim prej orës 18:00.

Më shumë artikuj

Të fundit