16.1 C
Pristina
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Bllokohet faqja për blerjen e biletave online për ndeshjen Kosova – Anglia

Rekomandime

Fillimisht u raportua se nuk mund të hyjmë në sistem pa u bërë ora 16:00, kurse tani sistemi për shitjen e biletave Kosovë – Angli, nuk po punon fare.

Sajti për shitjen e biletave të shumëpritur për Kosovën ka rënë dhe tani nuk mund të keni qasje fare, përcjell GazetaBlic.

Kjo ka sjellur deri në reagimin e shumë tifozëve në rrjetet sociale, të cilët shprehën të dëshpëruar me mënyrën e shitjes.

Më shumë artikuj

Të fundit