13.1 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Motra e Kim lë nam në plazh

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Khloe Kardashian ka shpërndarë foto në bikine…derisa ka treguar se ajo është një motër me mençur e cila ka prirë me Emmy ku Kim dhe Kendall ishin pre e humorit

Pas kësaj dite Khloe Kardashian ka shpërndarë foto në rrjetet sociale të hënën.

Sirena 35 vjeçarja është dukur si sirenë derisa ajo kishte veshur bikine të zeza ku ishte bashkë me vajzën e saj True Thompson që i ka mbush një vjet.

Dizajnerja e “Good American” u tregua e mençur pasi që zgjodhi që të prezantojë çmimet Emmy të dielën në mbrëmje derisa motrat e saj Kim dhe Kendal u turpëruan pasi që publiku qeshi me to dhe paraqitjen e tyre.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img