16.6 C
London
E martë, 26 Tetor, 2021

MC Kresha vjen me duet me këngëtaren me famë botërore

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

MC Kresha së fundmi do të publikojë një bashkëpunim me këngëtaren me famë botërore

dhe me origjinë shqiptare. Ai dhe Bebe Rexha do të vijnë shumë shpejt me një duet.

Burime nga ‘Prive’ kanë zbuluar se kënga është incizuar rreth një muaj e gjysmë më parë dhe pritet të publikohet në ditët në vazhdim.

Kjo këngë mendohet të jetë shumë e arrirë dhe një hit i padiskutueshëm pasi si MC Kresha ashtu dhe Bebe Rexha janë shumë të talentuar në fushën e muzikës.

Kujtojmë që hiti më i fundit i Bebes është ‘Not 20 anymore’ (Jo më 10), e cila rezultoi të jetë shumë e suksesshme dhe prej së cilës këngëtarja u komentua shumë në media.

Për sa i përket MC Kreshës, ai ka qenë shumë i angazhuar me muzikë së fundmi. Kënga e fundit mban titullin “Enigmë” në bashkëpunim me Art Abazin.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img