7.8 C
Pristina
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Nervozohet keq Robert Berisha: Gjemani këtë person me ja shk***y krejt qka ka

Rekomandime

Robert Berisha është ‘shfryer’ në Instagram pas një videoje që po qarkullon të një person që e rrah brutalisht një bebe.

Ai publikoi videon në llogarinë e tij në Instagram dhe ka shënuar “ ‘Qysh me gjet ket idiot e mja shk***y krejt qka ka bre zoti e vraft’.

Si edhe të tjerët, duket se këto pamje e kanë nervozuar shumë Robertin./gazetametro.net

Më shumë artikuj

Të fundit