0.6 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Një herë me AAK, tani Nora Istrefi në përkrahje të PDK-së

Rekomandime

Nora Istrefi duket se ka ndërruar përkrahjen e saj për këto zgjedhje të parakohshme.

Këngëtarja Nora Istrefi ka postuar një fotografi me këngëtaren Eliza Hoxha, duke shkruar edhe numrat e partisë së saj dhe numrin e saj si kandidate për deputete me PDK.

E kjo nuk është hera e parë që Nora ka shprehur simpatinë e saj për PDK-në, shkruan Gazeta Express.

Megjithatë, Nora pak javë më parë ka befasuar me një fotografi që ka postuar, ku shihej në një darkë me zyrtarin e AAK-së, Besnik Tahirin.


E përveç Norës, edhe Roberti ka postuar foton e Tahirit, duke treguar se po e përkrahë në këto zgjedhje.


Pas këtyre postimeve, nuk po dihet se kujt do t’i japë votën Nora me të vërtetë.

Më shumë artikuj

Të fundit