32.7 C
Pristina
E premte, 1 Korrik, 2022

Publikohet fotografia: Morena Taraku në hotel me këngëtarin me famë botërore

Rekomandime

Shpesh e kemi parë që Morena Taraku ka mbështetur këngëtarin me famë botërore Jason Derulo, kur nxirrte këngë të reja.

Njësoj ka bërë edhe ai kur këngëtarja publikonte projektet e saj muzikore.

Se ata njiheshin nuk kishte dyshime por që njiheshin kaq mirë mbase jo.

Morena publikoi mbrëmë një fotografi pranë Jason, bashkë në një hotel teksa ishin duke pirë verë.

Kjo foto doli pasi këngëtarja shqiptare shfrytëzoi rastin të ja uronte ditëlindjen a tij.

“Gëzuar ditëlindjen Jason Derulo”, ka shkruar Morena mbi fotografi.

Përveç kësaj, ajo ka vizatuar edhe një zemër të madhe dhe ju mund ta shihni më poshtë.

Më shumë artikuj

Të fundit