13 C
London
E premte, 22 Tetor, 2021

Blero i dërgoi ftesë, por këngëtarja shqiptare nuk i shkoi në dasëm

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Këtë mbrëmje çifti i njohur i Showbizit, Blero dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Të ftuar në këtë dasmë janë shumë nga personazhet VIP, miq e të afërm të cilët po argëtohen së tepërmi mes kengëve, kërcimeve dhe magjisë së dasmave.

Për këtë ditë të madhe, Blero dhe Afrona kanë ftuar dhe modelen shqiptare Afërdita Dreshaj e cila para disa javësh shpërndau dhe ftesën në Instastoryn e saj. Mirëpo ajo ka munguar në dasmë, sepse siç duket ka pasur plane të tjera dhe nuk ka mundur të vinte dot.

Afërdita ndodhet në Londër së bashku me motrën e saj. Sidoqoftë urimi i saj për çiftin nuk ka munguar. Në një foto të shpërndarë nga Afrona në rrjete sociale, ajo ka komentuar: ‘Urime!’

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img