13.1 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Jo një herë, por rrufeja ia godet dy herë veturën, për atë që ndodhi më pas shoferët nuk mund t’u besonin syve

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Një grua ruse mrekullisht shpëtoi pasi rrufeja e goditi dy herë në veturën në të cilën ndodhje

Rrufetë spektakolare në rrugë u kapën nga një kamerë e automjetit që po lëvizte prapa ndërsa i afroheshin semaforit në Novobirsk.

Motori i veturës të tipit “Toyota” u ndal menjëherë por megjithatë nuk u përfshi nga flakët.

“Për një moment u verbova. Gjithçka ndodhi kaq shpejt,” rrëfen Galina Ershova, e cila ishte në automjetin pas.

Asnjë nga drejtuesit nuk u ndal pas përplasjes, por për fat të mirë as pasagjerët dhe as gruaja pas timonit nuk u lënduan.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img