11.7 C
London
E diel, 24 Tetor, 2021

Leonora Jakupi merr gjithë vëmendjen në dasmën e Bleros dhe Afronës

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Kanë qenë të shumtë tê ftuarit nga estrada në dasmën e Bleros dhe Afrona, shkruan GazetaBlic.

Ne mesin e tyre ka qenë dhe këngëtarja Leonora Jakupi e cila me nje fustan elegant ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj.

E veshur me fustan të zi dhe e rregulluar deri në detaj, Leonora u shfaq e mrekullueshme.

Ndryshe, në dasmë janë parë dhe Labinot Gashi me bashkëshorten, Qëndresën, Liberta Sahiu, Korab Shaqiri me bashkëshorten, Lulëkaçelen.Dasma po zhvillohet ne Shengjin tek Rana e Hedhun.

- Advertisement -spot_imgspot_img
Latest news
- Advertisement -spot_img
Related news
- Advertisement -spot_img