1.3 C
Pristina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Leonora Jakupi merr gjithë vëmendjen në dasmën e Bleros dhe Afronës

Rekomandime

Kanë qenë të shumtë tê ftuarit nga estrada në dasmën e Bleros dhe Afrona, shkruan GazetaBlic.

Ne mesin e tyre ka qenë dhe këngëtarja Leonora Jakupi e cila me nje fustan elegant ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj.

E veshur me fustan të zi dhe e rregulluar deri në detaj, Leonora u shfaq e mrekullueshme.

Ndryshe, në dasmë janë parë dhe Labinot Gashi me bashkëshorten, Qëndresën, Liberta Sahiu, Korab Shaqiri me bashkëshorten, Lulëkaçelen.Dasma po zhvillohet ne Shengjin tek Rana e Hedhun.

Më shumë artikuj

Të fundit