1.3 C
Pristina
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Mësohet ajo që iu intereson të gjithëve: A ishte Teuta e pranishme në dasmën e Bleros

Rekomandime

Blero dhe Afrona janë duke jetuar natën më të veçantë në jetën e tyre.

Afrona dhe Blero sot lidhën martesë ku u kurorëzuan nga nënkryetari i komunës së Prishtinës.

Në mesin e qindra të ftuarve në këtë natë të veçantë për çiftin nuk kishte si të mungonte vajza e këngëtarit Tara e cila ishte shoqëruesja e babit të saj gjatë kësaj nate.

Por pyetja që u intereson shumë kujt është prezenca e ish bashkëshortes Teutës, aktorja nuk është prezentë në dasmë dhe më parë kishte deklaruar se do ishte e çuditshme pjesëmarrja.

Më shumë artikuj

Të fundit