0.3 C
Pristina
Saturday, December 9, 2023

“Xhakarta” vishet shkurt, vëmendje marrin këmbët e saj të bukura

Rekomandime

Modelja e aktorja ka kohë që ka marrë emër në estradën shqiptare fal lojës së mirë që e bënë si aktore në serinë televizive “O sa mirë” e po ashtu edhe fal bukurisë së padiskutueshme që ka, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për Arta Elezaj që ndryshe njihet edhe si ‘Xhakarta’, ku në serialin “O sa mirë” është dalluar për të folurit e saj të veçantë dhe interesante.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku provokon fansat me imazhet dhe stilin e saj.

I tillë është edhe imazhi i fundit i saj, e cila ka shfaqur këmbët e saj të bukura në xhinse të shkurtëra.

Ndryshe, përveç aktrimit Arta është edhe modele dhe juriste.

Më shumë artikuj

Të fundit