2.9 C
Pristina
Thursday, March 30, 2023

Zbulohet identiteti i 39 vjeçarit që humbi jetën mbrëmë

Rekomandime

Një person është gjetur pa shenja jetë mbrëmë në Gjakovë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ali Hasi” ku është raportuar se një 39 vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se i ndjeri është Memli Vula.Viktima ishte i njohur si dizajner grafik me profesion, ishte i martuar dhe kishte dy fëmijë.

Trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Më shumë artikuj

Të fundit