-1.5 C
Pristina
E martë, 29 Nëntor, 2022

Zhduket një 21-vjeçar në Prishtinë, familja kërkon ndihmë për ta gjetur

Rekomandime

Eralb Krasniqi është zhdukur, sipas familjarëve ai del në lagjet Bregu i Diellit dhe Ulpiana të Prishtinës.

Grupi i Kërkim-Shpëtimit thotë se posa ta marrë lejen nga Policia do të nisin kërkimi për të.

Sipas familjes ai vuan nga një sëmundje e lehtë mentale.

https://www.facebook.com/strsljen.riki/posts/10223103429309591

Më shumë artikuj

Të fundit