4.2 C
Pristina
Sunday, December 3, 2023

“Zhduku idiot”, moderatorja e famshme shqiptare përzë të dashurin e vet live në emision

Rekomandime

Moderatorja Bora Zemani është përplasur në episodin e radhës të emisonit “3shat” me aktorin Romeo Veshaj, dhe si përfudnim e ka ‘përzënë’ nga studioja.

Emisioni nisi me një skeç, ku Bora do të luante rolin e të dashurës së Romeos dhe do të zbulonte nëse ky i fundit e ka tradhëtuar me dikë tjetër ose jo pasi e kishte klauar natën jashtë.

Në mënyrë që të zbulonte të vërtetën, Bora (e dashura) i kërkon Romeos që të telefonojë Donaldin, që në këtë rast ishte miku i ngushtë i aktorit.

Por ajo që dëgjohet në anën tjetër të receptorit bën që Romeo të përfundojë jashtë.

Më shumë artikuj

Të fundit